top of page

Keşfet,

hayal et, üret!

KISACA BEN

Proje Yönetimi, Omnichannel Müşteri Deneyimi ve Dijital Pazarlama konuları başta olmak üzere Online Perakendecilik'te kurulumdan iş geliştirme fazlarına, operasyonel yönetimden web ve pazarlama yönetimine kadar uçtan uca E-ticaret deneyimine sahibim. 

Hem profesyonel hem özel hayatımda yenilikleri keşfetmek ve üretmek üzerine tutkulu biriyim. Hayatta en iyi yaptığım 3 şey “hayal etmek, planlamak ve uygulamak”tır.

Özgeçmişimi ve profilimi görüntülemek için Linkedin sayfamı ziyaret edebilirsiniz.

DENEYİM

BENİM "NEDENİM"

"İlerleyemeyen, geride kalmaya mahkumdur." Bu anonim söz, bana ilerlemenin sonu olmayan bir eylem olduğunu ve  bunu başarmak için doğası itibarı ile "süreklilik" gerektirdiğini düşündürüyor. Geride kalmanın bedelini ödemek istemiyorsanız, ilerlemelisiniz. Uzman olduğum konularda  ilerlemek, bildiklerimi ve bakış açımı paylaşmak istiyorum.

Kariyer hayatımın ilk beş yılını finans sektöründe satış, risk yönetimi ve teknik analiz konularında çalışarak geçirdikten sonra 2005 senesinde IKEA Türkiye operasyonuna katıldım. Sırasıyla Ürün ve Satış Uzmanı, CRM ve Pazar Araştırma Müdürü, Sipariş ve Teslim Noktaları Müdürü olarak görev yaptım ve 2011 senesinden Eylül 2019'a kadar IKEA Türkiye’nin E-ticaret kanalı yöneticisi olarak çalıştım. Daha sonra kendi firmam Exportan Danışmanlık firmasında hedeflerim ve vizyonum doğrultusunda çalışmaya başladım. Orta ve büyük ölçekli firmalara sağladığım danışmanlık ve eğitim hizmetlerinin yanı sıra start up firmalara da proje bazlı danışmanlıklar verdim. Şubat 2021 - Ağustos 2022 arasında Evidea ailesinde kariyerime E-ticaret Direktörü olarak devam ettim. 2023 Kasım'a kadar e-ticaret ekosisteminde, hizmet veren tarafını Arvato Lojistik'te Dijital Ürünler İş Ortağı olarak çalıştığım dönemde tecrübe ettim. Bir sipariş yönetim uygulaması olan Omniens'ın ticari süreçlerinden sorumlu olarak görev aldım.

EĞİTİM

İlk okulu eğitimi Konya'da, orta ve lise eğitimi İSTEK Vakfı Okullarında tamamladım. İstanbul Üniversitesi Ekonometri Bölümü’nden 2000 senesinde mezun oldum. Yüksek lisans eğitimimi tezsiz olarak Yeditepe Üniversitesi İşletme Yönetimi (MBA) alanından aldım.

Ayşe Gedikli

TESTIMONIALS

Client Success Stories: Hear What Our Clients Say

This is the space to share a review from one of the business's clients or customers.

CHRISTOPHER RAMIREZ
Arlington, Virginia

This is the space to share a review from one of the business's clients or customers.

MARCUS THOMPSON
Naperville, Illinois

This is the space to share a review from one of the business's clients or customers.

AISHA PATEL
Plano, Texas

bottom of page