top of page

Kısaca Ben!

İstanbul Üniversitesi Ekonometri Bölümü’nden 2000 senesinde mezun oldum. Kariyer hayatımın ilk beş yılını finans sektöründe satış, risk yönetimi ve teknik analiz konularında çalışarak geçirdikten sonra 2005 senesinde IKEA Türkiye operasyonuna katıldım. Sırasıyla Ürün ve Satış Uzmanı, CRM ve Pazar Araştırma Müdürü, Sipariş ve Teslim Noktaları Müdürü olarak görev yaptım ve 2011 senesinden Eylül 2019'a kadar IKEA Türkiye’nin E-ticaret kanalı yöneticisi olarak çalıştım. Daha sonra kendi firmam Exportan Danışmanlık firmasında hedeflerim ve vizyonum doğrultusunda çalışmaya başladım. Orta ve büyük ölçekli firmalara sağladığım danışmanlık ve eğitim hizmetlerinin yanı sıra start up firmalara da proje bazlı danışmanlıklar verdim. Exportan, şu an sadece hobini.com web sitesi ile operasyonlarını sürdürmektedir. Şubat 2021 - Ağustos 2022 arasında Evidea ailesinde kariyerime E-ticaret Direktörü olarak devam ettim. Ağustos 2022'den bu yana Arvato SCS Türkiye bünyesinde geliştirilmiş bir girişimde, Omniens Omnikanal Sipariş Yönetimi uygulamasının İş ortağı olarak çalışıyorum. Omniens hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

_R4_5099 copy.jpg

Proje Yönetimi, Omnichannel Müşteri Deneyimi ve Dijital Pazarlama konuları başta olmak üzere Online Perakendecilik'te kurulumdan iş geliştirme fazlarına, operasyonel yönetimden web ve pazarlama yönetimine kadar uçtan uca E-ticaret deneyimine sahibim. 

Hem profesyonel hem özel hayatımda yenilikleri keşfetmek ve üretmek üzerine tutkulu biriyim. Hayatta en iyi yaptığım 3 şey “hayal etmek, planlamak ve uygulamak”tır.

Özgeçmişimi ve profilimi görüntülemek için Linkedin sayfamı ziyaret edebilirsiniz.

Kartvizit Bırak

Teşekkürler! En kısa sürede size ulaşacağım.

bottom of page